فیلتر ها
بستن
خبرخوان

اخبار

در حال حاضر سایت‌های اینترنتی گوناگونی در زمینه فروش کالا و خدمات فعالیت‌ می‌کنند و حضور این نوع کسب و کارها نسبت به سال‌های گذشته با افزایش قابل توجهی همراه بوده است، اما هنوز هم برخی از کاربران نسبت به خرید اینترنتی اعتماد لازم را ندارند و ترجیح می‌دهند به صورت سنتی اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود کنند.
در برابر استدلال های متعدد درباره ضرورت راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشور و حتی احساس نیاز دیگر کشورها در این باره، همواره منتقدان شبکه ملی اطلاعات می پرسند: سند ادعای ایجاد شبکه ملی در دیگر کشورها چیست؟
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: خرید و فروش اینترنتی از حدود 14 هزار میلیارد تومان در سال 92 به 50 هزار میلیارد تومان درسال 93 و بیش از 61 هزار میلیارد تومان در سال 94 رسیده است.
ایتنا - درآمد میلیاردی کسب و کارهای اینترنتی همگانی نیست
پیش‌بینی‌ می‌شود در سال 95 حجم تجارت الکترونیک خرده‌فروشی تا سطح 100 هزار میلیارد تومان افزایش یابد که با توجه به تجارت آنلاین 52 هزار میلیارد تومانی در سال گذشته به مفهوم دو برابر شدن این نوع از تجارت در کشور است.
برای اصلاح، بهبود و افزایش اثربخشی فعالیت‌ها، چرخه بهره وری در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر استقرار می یابد.
به عقیده کارشناسان و مسئولین در شرکت پست با توجه به این که امروزه تجارت الکترونیک یکی از ابزارهای مهم و کارآمد در جهت رونق کسب و کار سازمان های دارای رویکرد اقتصادی و افزایش چشمگیر سود و درآمد آنها به شمار می رود
ایتنا - مستر کارت در آینده‌ای نزدیک به صورت رسمی و قانونی فعالیت خود را در ایران آغاز خواهد کرد.
وبسایت فروشگاه کتاب آنلاین فرهیختگان به منظور ارائه خدمات بهتر به شما مشتریان عزیز راه اندازی گردید تا از این طریق بتواند اطلاعات مربوط به کتابهای روز دنیا را به راحتی در دسترس شما قرار دهد.
فروشگاه پوشاک نوزاد و کودک و نوجوان تریکو پانیذ به منظور معرفی جدیدترین محصولات خود و همچنین ارتباط نزدیکتر و موثرتر با مشتریان عزیز خود و تسهیل در امر خرید محصولات دلخواه شما راه اندازی گردید.
دسته بندی ها
فروشندگان